Hakkımızda

Hakkımızda

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile her sektörden kurum ve kuruluşlara, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

Şirketimiz; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, HP®, HPE®, Huawei®, Honeywell®, Jabra®, Mitel®, Polycom®, Ubiquiti®, Zebra®... ile de çözüm ortağıdır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman distribütör firmalarıyla da müşterilerine katma değerli, rekabet üstünlüğü sağlayan proje çözümlerini sunmak için yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Şirketimiz; eğitimli ve birçok projede rol almış, bitirmiş, servisini vermekte olan, güçlü teknik ve yazılım mühendis kadromuz ile çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa da sahiptir.

Veranet©; birçok iş ortağının da projelerinde, çözümsüz görülen noktalarda çözüm sağlayan, işi çözen, projelerinin başarıya ulaşmasını sağlayan arka plandaki benzersiz iş ortağı ve danışman firmadır.

Bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, en uygun FİYAT / PERFORMANS oranları ile TEK MUHATAP VE MARKA BAĞIMSIZ olarak sağlıyoruz. Verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümlerimizle de farklılaşıyoruz. Özellikle rekabetin çok yoğun olduğu; Okul, Otel, Hastane, Perakende Zincirleri, Üretim sektörlerine yönelik ÖZELLEŞTİRİLMİŞ bilgi ve telekomünikasyon çözümlerimiz ile müşterilerimizin REKABET ÜSTÜNLÜĞÜ’nü güçlendirip, KARLILIK PAYLARI’nı arttıran katma değerli çözümler sunuyoruz.

Her projemizde olduğu gibi; kaliteden ödün vermeden en iyi sistemi bünyenize kazandırmak için bir çok projede rol almış tecrübeli Satış, Danışman ve Teknik kadromuzla, sistemlerinizi analiz ediyor ve en uygun çözüm alternatiflerini sunuyoruz.

Veranet© için her müşterisi benzersizdir, başarı hikayesidir. Kendi sektörleri içerisinde yenilikçi, öncü; ATA HOLDİNG, BAYER, DAIKIN TÜRKİYE, FASDAT, FERNAS HOLDİNG, HİTİT SERAMİK, 216 İNŞAAT, TRADESOFT, VALEO, WORKCUBE... gibi firmalara hizmet vermektedir.

 

Güçlü Çözüm Ortağınız

Veranet Kimdir?

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

Bilişim, Telekomünikasyon ve İş Güvenliği çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun “fiyat-performans” ile uyarlayan Veranet©; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleriyle farklılaşmakta ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktadır.

Veranet Uzman Kadro
 • Yerinde destek servis hizmeti
 • Uzaktan erişim servis hizmeti
 • Telefonda destek servis hizmeti
 • Çağrı başı servis hizmeti
 • Sistem kurulumu,eğitimi, sürüm güncellenmesi
 • Satış öncesi ücretsiz sistem analizi ve demo desteği
 • 7x24 bakım hizmeti ve yedek (ikame) ürün desteği
 • Sistemlerinizle entegre yazılım geliştirme hizmeti
 • Ürün eğitimi, Türkçe doküman desteği
 • Dış kaynak uzman personel sağlanması

Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, HP®, HPE®, Huawei®, Honeywell®, Jabra®, Mitel®, Polycom®, Ubiquiti®, Zebra®... ile çözüm ortağıdır.

Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün tedarikçi distribütör firmaları ile katma değerli, rekabet üstünlüğü sağlayan proje çözümlerini sunmak için yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Veranet©; birçok bilişim iş ortağının da projelerinde, çözümsüz görülen noktalarda çözüm sağlayan, işi çözen, projelerinin başarıya ulaşmasını sağlayan arka plandaki benzersiz iş ortağı ve danışman firmadır.

Veranet© 'in vizyonu; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmak ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktır.

Veranet©'in felsefesi; müşterilerinin isteklerini dinleyip, ihtiyaçlarını analiz ederek geniş ürün yelpazesinden fiyat-performans dengesi içerisinde, uzman Satış, Danışman ve Teknik kadrosu ile en uygun çözüm seçeneklerini sağlamaktır.

Veranet©'in hedefi; bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında, Türkiye ve yakın coğrafyada katma değerli, fiyat-performans dengesini gözeten, en doğru son teknoloji sistemleri sağlayan ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği çözüm ortağı firma olmaktır.

Veranet Çözümlerimiz
 • Tümleşik İletişim Çözümleri
 • Çağrı Merkezi Çözümleri
 • Video Konferans Çözümleri
 • Veri İletişim Sistemleri
 • OT/VT, RFID Çözümleri
 • İş Güvenliği Ekipmanları
 • Sunucu, Veri Depolama - Yedekleme, Sanallaştırma
 • Yazılım Geliştirme
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız