Sağlık Sektörü Barkod Okuyucular

Hangi türde kablolu, kablosuz ihtiyacınız olursa olsun, sağlık sektörü için özel olarak üretilmiş Sağlık Sektörü Barkod Okuyucular ve tamamlayıcı barkod çözümlerini; Veranet©'in geniş ürün portföyünden, bütçenize uygun bir çok model arasından temin edebilirsiniz.

Veranet©; Honeywell ve Zebra iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı ve çözümlerini de sağlamaktadır.

Bir sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak: 7x24 haftanın her günü her saniyesi, işletmenizinin, personelinizin hastalarınıza, EN İYİ BAKIM HİZMETİNİ sunması gerekir.

Sağlık personelinize; hasta sonuçlarını iyileştirmek, verimliliği artırmak ve iş süreçlerini düzene koymak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamalısınız. Sağlık Sektörü için özel olarak üretilmiş barkod tarayıcılarımız tam olarak bu amaca hizmet eder.

 

Zebra DS8100-HC Serisi Sağlık Sektörü Barkod Okuyucular

Barkod okumaya; ister perakende satış noktalarınızda olsun, ister hastanın yatak başında, imalat üretim bandında ya da depolarınızda ihtiyacınız olsun, iş ortamınız ve uygulamalarınız için ideal bir barkod tarayıcı modelini Veranet©'in zengin ürün pörtföyünden temin edebilirsiniz.

Şirketimiz; Honeywell ve Zebra ile iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı da sağlamaktadır.

Bütün dikey pazarlarda çığır açıcı teknolojiler ve ürünleri takip ederek, barkod çözümlerinde ihtiyaçlarınız için en yeni ve güncel, mükemmel çözümleri sağlıyoruz.

Satış, Projelendirme ve Servisini verdiğimiz her ürünü özenle seçip pörtföyümüze ekliyoruz.

Gerek büyük, gerek küçük bir çok müşterimizin barkod okuma için Veranet©'in uzmanlığına güvenmeleri boşuna değil.

Veranet© uzmanlarının; işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak, maliyet etkin bir çözüm tasarlamanıza yardımcı olmasına izin verin.

 

Aşağıdaki ürün kartlarından çözümlerimizi inceleyebilirsiniz:

 

1 - 2 Arası Sonuçlar ( Toplam 2 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 2 Arası Sonuçlar ( Toplam 2 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız