Genel Amaçlı Barkod Okuyucular

Hangi türde kablolu, kablosuz ihtiyacınız olursa olsun, sektörünüzden bağımsız olarak Veranet©'in geniş ürün portföyünden, bütçenize uygun Genel Amaçlı Barkod Okuyucular'ı bulabilirsiniz.

Veranet©; Honeywell ve Zebra iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı ve çözümlerini de sağlamaktadır.

Bugün barkod etiket dilleri, bir çok farklı türde ve miktarlarda veriyi destekleyebilen barkod etiketlerinden oluşmakta ve işletmenizin barkod tarayıcı ihtiyaçları, barkod etiketlerinizin türüne göre farklı cihazları kullanmanızı gerektirmektedir.

Yeni otomasyon uygulamaları pek çok sektörde barkod okuma çözümlerine geçişi artırırken, her büyüklükteki işletmenin üretkenliğini ve verimliliğini de büyük ölçüde artırıyor.

Genel Amaçlı Barkod Okuyucular

Barkod okumaya; ister perakende satış noktalarınızda olsun, ister hastanın yatak başında, imalat üretim bandında ya da depolarınızda ihtiyacınız olsun, iş ortamınız ve uygulamalarınız için ideal bir barkod tarayıcı modelini Veranet©'in zengin ürün pörtföyünden temin edebilirsiniz.

Şirketimiz; Honeywell ve Zebra ile iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı da sağlamaktadır.

Bütün dikey pazarlarda çığır açıcı teknolojiler ve ürünleri takip ederek, barkod çözümlerinde ihtiyaçlarınız için en yeni ve güncel, mükemmel çözümleri sağlıyoruz.

Satış, Projelendirme ve Servisini verdiğimiz her ürünü özenle seçip pörtföyümüze ekliyoruz.

Gerek büyük, gerek küçük bir çok müşterimizin barkod okuma için Veranet©'in uzmanlığına güvenmeleri boşuna değil.

Veranet© uzmanlarının; işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak, maliyet etkin bir çözüm tasarlamanıza yardımcı olmasına izin verin.

 

Aşağıdaki ürün kartlarından çözümlerimizi inceleyebilirsiniz:

 

1 - 9 Arası Sonuçlar ( Toplam 9 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 9 Arası Sonuçlar ( Toplam 9 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız