Barkod Okuyucular

Hangi türde ihtiyacınız olursa olsun, sektörünüzden bağımsız olarak Veranet©'in geniş ürün portföyünden Barkod Okuyucular'ı bulabilirsiniz. Veranet©; Honeywell ve Zebra ile de iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı da sağlamaktadır.

Bugün barkod etiket dilleri, bir çok farklı türde ve miktarlarda veriyi destekleyebilmektedir. İşletmenizin barkod okuma ihtiyaçları, barkodlarınızın türüne göre farklı cihazları kullanmanızı gerektirmektedir. Yeni uygulamalar pek çok sektörde barkod okuma çözümlerine geçişi artırırken, her büyüklükteki işletmenin üretkenliğini ve verimliliğini de artırıyor. Örneğin; 2 boyutlu barkod okuma teknolojisine geçiş, Perakende ve Konaklama sektörlerinde müşteri deneyimlerinde olumlu bir dönüşüm sağlayabileceği gibi Sağlık Sektöründe de hastalarla etkileşimi kolaylaştırmaktadır.

Genel Amaçlı Barkod Okuyucular

Hangi türde el tipi, kablolu veya kablosuz çalışabilen barkod okuyucuya ihtiyacınız olursa olsun, sektörünüzden bağımsız olarak, Veranet©'in geniş portföyünden, uygulamalarınıza ve bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Sabit Barkod Okuyucular

Banko İçi / Banko Üstü Sabit Barkod Okuyucu çözümlerimiz, her ortamdaki çalışanlar için otomatik barkod okuma (tarama) konforu ve verimlilik artışı sağlar. 1/2 boyutlu tarama özellikleri ile hemen her uygulama için tak-çalıştır kolaylığıyla uygulamalarınıza entegre çalışırlar. Büyük okuma özellikleri, olağanüstü küçük tasarımları (belli modellerde) ve uygun fiyatları ile bu cihazlar; her yüzeydeki, hemen her barkod çeşidinin, yüksek hızla ve eller serbest olarak taranmasını sağlar. Bağımsız ve OEM kullanımları için de ideal çözümlerdir. 

Perakende satış noktalarınızda müşterinizi bekletmeden kolaylıkla, hemen her açıdan 1/2 boyutlu barkodları yakalayarak ve personelinizin hızlı bir şekilde çıkış yapmasını sağlayan barkod okuyuculardır.

Bu çok yüzeyli biyoptik barkod tarayıcılar ile yoğun POS kasa alanlarınızda, bugün mükemmel hizmet verebildiğiniz gibi yarının müşteri deneyimlerine hazır, sistemlere de sahip olursunuz.

Endüstriyel Barkod Okuyucular

Dayanıklı tasarım, yüksek barkod okuma (tarama) performansı ve yönetilebilirlik için yeni standartlarla endüstriyel taramayı yeniden tanımlayan kablolu ve kablosuz ultra dayanıklı barkod okuyuculardır. Güçlü Endüstriyel Barkod Okuyucular; endüstri lideri veri yakalama teknolojisini; yoğun kullanım ve sert koşullarda hasara karşı dayanıklı olan bir tasarımla, işinizde fark yaratacak bir hızla birleştirir.

Endüstriyel üretim ortamlarında iç mekan / dış mekan, imalat - üretim hatları, depo vb alanlarda, yoğun  perakende mağazaları gibi yerler için uygundur.

1/2 boyutlu barkodları, doğrudan parça üzerindeki markaları, resimleri yakalayan ve transfer eden ve IUID (Item Unique Identification) standartlarını da destekleyen yüksek performanslı, her yönde dijital barkod okuma yapabilen cihazlardır.

Yüksekten betona veya zemine düşme, yuvarlanma, geniş çalışma sıcaklığı aralığı gibi endüstriyel ortamların zorlu şartlarına uygun cihazlardır.

Barkod okumaya; ister perakende satış noktalarınızda olsun, ister hastanın yatak başında, imalat üretim bandında ya da depolarınızda ihtiyacınız olsun, iş ortamınız ve uygulamalarınız için ideal bir barkod tarayıcı modelini Veranet©'in zengin ürün pörtföyünden temin edebilirsiniz.

Şirketimiz; Honeywell ve Zebra ile iş ortağıdır. Aynı zamanda tamamlayıcı ürünler olarak bir çok markayı da sağlamaktadır.

Bütün dikey pazarlarda çığır açıcı teknolojiler ve ürünleri takip ederek, barkod çözümlerinde ihtiyaçlarınız için en yeni ve güncel, mükemmel çözümleri sağlıyoruz.

Satış, Projelendirme ve Servisini verdiğimiz her ürünü özenle seçip pörtföyümüze ekliyoruz.

Gerek büyük, gerek küçük bir çok müşterimizin barkod okuma için Veranet©'in uzmanlığına güvenmeleri boşuna değil.

Veranet© uzmanlarının; işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak, maliyet etkin bir çözüm tasarlamanıza yardımcı olmasına izin verin.

Özel Barkod Okuyucular

Özel Refakatçi Barkod Okuyucular; geleneksel bir barkod okuyucunun mobil taşıma özelliklerinin boyutları ile sorun teşkil ettiği ve maliyetlerinin yüksek kaldığı alanlarda mükemmel çözümlerdir.

Çalışanlar; tablet, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon kullanarak barkod okumaya çalıştığı durumlarda ortak bir zorlukla karşı karşıya kalırlar. Bu cihazların barkod yakalamakta kullanılan tüketici sınıfı kameraları; barkod kusursuz olmadıkça, taramayı yavaşlatır, taramayı sorunlu ve çoğu zaman imkansız hale getirir. Bu gibi durumlar için üretilmiş, olağanüstü küçük, bir cebe rahatlıkla sığabilecek hatta bir kordon ya da anahtarlığa bile takılabilecek, kurumsal sınıf 1 boyutlu lazer barkod okuma özelliklerine sahip barkod okuyucularımız arasından ihtiyacınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Bu küçük varkod okuyucularla; reklamlar, kataloglar veya ürünlerdeki barkodları tarayıp online uygulamalarınıza aktarabilir ve satın alma işlemleri ya da alışveriş listeleri yapabilirsiniz.

Sağlık Sektörü Barkod Okuyucuları

Hastaneler, kilinikler ve çeşitli sağlık kuruluşları için özel olarak tasarlanmış sektörel barkod okuyucularımızla; tıbbi hataları önler, hasta güvenliğini üst seviyede kontrol edebilir ve hastabakıcı, hemşire gibi sağlık personelinin verimliliğini artırabilirsiniz. Neredeyse her koşuldaki her barkodda benzeri görülmemiş performans, bakterilerin yayılmasına karşı azami koruma sağlayan dış yapaı, 24 saat kullanım için tasarlanmış esnek ve personel tarafından seçilebilir geri bildirim modları ve çok daha fazlası ile sağlık sektörü için özel olarak üretilmiş ekipmanlardır.

İlgili kategorilerin altında, detaylı ürün kartlarından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz:

 

Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız