Avaya Video Konferans Çözümleri

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz: Avaya Scopia® Video Konferans Çözümleri, uçtan uca Video İşbirliği (Video Collaboration) sağlar. Bu sistemler; Avaya Aura® ve Avaya IP Office çözümleri ile de tam entegre çalışır.

Avaya Scopia® Masaüstü ve Mobil Uygulamaları
Mobil Dünyanız ve Masaüstünüzde Yüz Yüze İşbirliği

  • Herhangi bir video konferans toplantısına masaüstünüzden veya mobil cihazınızdan kolayca katılın. Meslektaşları, ortakları ve müşterileri, konumlarından bağımsız olarak karşılamak için video kullanabileceğinizi biliyorsunuz. Nerede olursanız olun, yüz yüze görüşme seçeneği her zaman vardır.
  • Sanal toplantı odasına katılmak için kuruluşunuzun içinde veya dışında kimseyi etkinleştirin. Avaya Scopia® Masaüstü ve Mobil Uygulamaları serbestçe dağıtılabilir.
  • Herhangi bir cihazı kullanarak, herhangi bir yerden, toplantıyı yönetin veya toplantıya katılın, içeriği paylaşın, tartışın ve kararlar alın.
  • Nihai standartlara dayalı kurumsal düzeyde mobil HD video konferans uygulamaları ile Kendi Cihazınızı Getir (BYOD) hareketini destekleyin. “Kendi Cihazını Getir” şeklinde tanımlanan BYOD (Bring Your Own Device); çalışanların günlük işlerini yaparken, şirket içinde kendilerine ait Akıllı Telefon, Tablet, Dizüstü Bilgisayar gibi kendi cihazlarını kullanmalarına verilen isim.
Zengin Kullanıcı Deneyimi

Ödüllü tam özellikli video işbirliği ile toplantılar düzenleyin. Denetim, denetleme ve yönetim yetenekleri ile ekibiniz her zaman, her yerde, herhangi bir cihazda, tamamen birlikte çalışabilir kişisel video işbirliğine sahip olacaktır.

Sadeliğin Gücünü Kullanın

Tek bir tıklama ile müşterilere ve iş arkadaşlarınıza bağlanın. Avaya'nın sezgisel uygulamalarının yüklenmesi ve kullanımı çok kolaydır. Kolaylıkla hemen video işbirliği başlatabilir, her yerden iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomiklik

Serbest dağıtılan bir istemci kullandığınızda karmaşık lisans ücretlerini veya yükleme engellerini atlayın. Düşük bir Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve önemli bir yatırım getirisi sağlayın. Projenizi en uygun fiyat / performans oranları ile çalışalım ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayalım.

Sanal Toplantı Odaları Gerçek Hayatla İletişimi Sağlıyor

Kuruluşunuzdaki herkes sanal bir toplantı odasına sahip olabilir. Sahibi, bir video çağrısına katılmak için herhangi bir ağdaki herhangi bir yere davet edebilir veya sesle katılabilirsiniz. Avaya çözümleri özelleştirilebilir, daima mevcut olan odalar, video konferans odası sistemleri, masaüstü bilgisayarları ve mobil uygulamalardan zamanlanmış ve geçici konferansı da destekler.

Her Ortam İçin Tasarlanmış Video Konferans Çözümleri

Kullanımı kolay tek dokunmalı uygulamalar, video deneyiminden taviz vermeden BYOD'u kucaklamanıza izin verir. Avaya Scopia® portföyünde masaüstü ve mobil cihazlar için serbestçe dağıtılan video konferans uygulamaları bulunur. Ayrıca, çözümün bir parçası olarak özel bir HD video odası sistemi de sunuluyor.

Avaya Video Konferans Çözümlerimiz:

1 - 8 Arası Sonuçlar ( Toplam 8 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 8 Arası Sonuçlar ( Toplam 8 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız