B100 Serisi Konferans Telefonları

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz; toplantı ve yönetici odaları için mükemmel konferans telefonlarıdır: Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları.

  • B179 SIP Konferans Telefonu + Genişleme Mikrofon Seti + Kablosuz Kulaklık Seti
  • B179 SIP Konferans Telefonu
  • B179 SIP Konferans Telefonu + Genişleme Mikrofon Seti
  • B179 SIP Konferans Telefonu + Genişleme Mikrofon Seti + Kablosuz Kulaklık Seti

  • B179 SIP Konferans Telefonu

  • B179 SIP Konferans Telefonu + Genişleme Mikrofon Seti

Genel Bakış

Avaya B159 Analog Conference Phone

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları, küçük ve büyük şirketler için sofistike ve kullanımı kolay iletişim çözümleri sunuyor.

Ödüllü Omnisound® ses teknolojisi ile üstün ses kalitesi sunarken, geniş bant genişliği seçenekleriyle de işletmenizdeki farklı kullanıcıların benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan, çok çeşitli düşük bant genişliği kullanımı, tak ve çalıştır dağıtım seçenekleri ile maliyet etkin çözümler sağlıyor.

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları, şık bir görünüm ve akıllı verimlilik özellikleri paketi ile mevcut altyapılarına son nokta ekleyen veya yeni bir ağ kuran şirketler için ideal bir seçimdir.

Bu konferans telefonları, planlanmış toplantıları ve eğitim oturumlarını tamamlamak veya küresel olarak dağınık ofisler ve uzaktaki çalışanlar arasında anlık çağrı yapmak için idealdir.

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları ile tüm pazar segmentleri için SIP, H.323 ve Analog bağlantılar içeren komple bir konferans telefonu serisi sunuyor.

Kullanım kolaylıkları sayesinde telefon görüşmeleri etkili, kendiliğinden gelişir, doğal ve basittir.

Sesli konferansın etkin kullanımı Video Konferans çözümlerimizde de olduğu gibi şirketlerin süreçlerini hızlandırmalarına, seyahat süresi ve masraflarının azaltılmasına, iş verimliliğini arttırılmasına yardımcı olur.

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları, bant genişliğini tüketmeden daha düşük maliyetle üstün HD kalitesinde ses sunar.

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları; cep telefonlarına bağlanabilme, DECT, USB, Analog ve SIP, Konferans Rehberi, PA bağlantısı, Kablosuz Kulaklık Bağlantısı gibi diğer rakip ürünlerde bulunmayan eşsiz kullanıcı dostu özellikler ile doludur (Bu özellikler modellere göre değişiklik gösterir. Aşağıdaki model karşılaştırma tablolarını inceleyebilirsiniz).

Önde gelen SIP teknolojisinin keyfini çıkarın - Avaya B179 SIP Konferans Telefonu, telefon ağınızda daha fazla tasarruf ve verimlilik oluşturmanıza olanak tanıyan SIP tabanlı mükemmel bir konferans telefonudur

Kristal berraklığında net ses:

Omnisound® ses teknolojisi, toplantılar sırasında net bir ses sunar - böylece siz ve ekibiniz tartışmanın hiçbir kısmını kaçırmazsınız.

Tam Çift Yönlü hoparlörler, ses kopukluklarını önlemek için aynı anda ses iletir ve alır; 360° çevre sesi ve güçlü hoparlörler ses alımını ve yayınını optimize eder

Gürültü önleme filtreleri, statik arka plan gürültüsünü keser.  Ekolayzer özelliğini kullanarak  tercihinize göre ses netliğini ortama uygun ayarlayabilirsiniz.

Tak ve kullan basitliği:

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonları bağlamak hızlı ve kolaydır.

Örneğin; Avaya B179 SIP Konferans Telefonunu bir Ethernet hattına (ve Power over Ethernet PoE'iniz yoksa bir elektrik prizine bağlayın), artık hazırsınız!

Avaya B179 SIP Conference Phone

 

8 kişilik bir toplantı odası ve Avaya B179 SIP Konferans Telefonu görevinin başında...

Mükemmel rehber özelliği

Birkaç tuş basımı ile önceden programlanmış grupları aramak için mükemmel konferans rehberini kullanabilirsiniz. Web arayüzü üzerinden kişi iletişim bilgilerini uygun şekilde kolaylıkla rehbere aktarabilirsiniz. Kişi rehberinizi dışarı dosya olarak alabilirsiniz. Kişisel telefon defterinizi çeşitli kullanıcı profillerine göre düzenleyebilir, 20 farklı konferans profili oluşturabilirsiniz.

Esneklik ve verimlilik artırma özellikleri:

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonlar; mevcut çözümlerinizi tamamlar ve işletmeniz büyüdükçe veya ihtiyaç değiştiğinde kolayca yeniden konuşlandırılabilir. Bu sesli konferans çözümlerinin yanı sıra web konferans, video konferans ve diğer iletişim ortamlarınızla birlikte kullanıldığında bu çözümlerinizi de geliştirir.

B100 Serisi Telefonlar Özellik Karşılaştırma Tablosu

En altta verilen fiyatlar uluslararası liste fiyatlarıdır. Proje fiyatlarınız için lütfen bizimle irtibata geçin.

Avaya B100 Series Conference Phones Feature Comparison

 

B100 Serisi Konferans Telefonları, Analog, H.323 ve SIP yazılımı ile Avaya'nın Tümleşik İletişim Platformlarını (Avaya Unified Communications Platforms) desteklemektedir. Aşağıda, uyumlu sistemlerin bir özetini bulabilirsiniz.

Avaya Oturum Sınır Kontrol Cihazı (Avaya Session Border Controller for Enterprise) yalnızca uzak bağlantılar için Avaya Aura 6.0+ ile kullanılabilir.

Avaya B100 Series Conference Phones Interoperability Matrix

B100 Serisi Telefon Aksesuarları

B100 Serisi Konferans Telefonlarından herhangi birini sipariş ettiğinizde, telefon ve başlamak için gereken aksesuarlar birlikte gelir:

B189: Telefon ve Ethernet ağ kablosu.

B179: Telefon ve Ethernet ağ kablosu.

B169: Telefon, analog DECT baz istasyonu, şarj edilebilir pil, şarj yuvası, USB kablosu, güç kabloları ve AC adaptörleri.

B159: Telefon, AC adaptör 14 V DC, çift güç / analog hat kablosu ve USB kablosu.

B149: Telefon, AC adaptör 14 V DC ve çift güç / analog hat kablosu.

Güç Kablosu (malzeme kodu 700501551) ile Uzatma Güç Kablosu (malzeme kodu 700501542):
Güç Kablosu
, Ethernetsiz üç modelle çalışır: B149, B159 ve B169. Güç kablosu 7,5 m (24 ft 7in) uzunluğundadır ve AC Adaptör ile telefonun bağlantısını yapmak için kullanılır. Bir Uzatma Güç Kablosu ekleyerek uzunluğu 15M'ye (49 ft 2 inç) kadar artırabilirsiniz. Bununla birlikte, uzatma güç kablosu AC Adaptörünü ve telefonu kendiliğinden bağlamaz. Her zaman güç kablosuna ihtiyacınız olacak.

Çift Güç / Analog hat kablosu (malzeme kodu 700501541) ile Çift Güç / Analog hat uzatma kablosu (malzeme kodu 700501543):
Bu kablolar yalnızca B149 ve B159 ile çalışır. Güç kablosu ve analog kablo birlikte bağlanmıştır. AC adaptörü, RJ11 duvar bağlantı noktası ve telefon arasında bağlanmak için Çift Güç / Analog Hat Kablosu (700501541)'na ihtiyacınız olacaktır. Daha uzun bir kabloya ihtiyacınız varsa, Çift Güç / Analog Hat Uzatma Kablosu (700501543)'nu Çift Güç / Analog Hat Kablosuna ekleyebilirsiniz. Uzatma Güç Kablosu, Analog Konferans Telefonu, 7.5m (24ft 7in) EIJA-5320 sınıf IV ve 6/2. Uzatma Adaptörü dahildir.

Cep Telefonu Kablosu:
Cep telefonunuzu konferans telefonuna bağlamak ve konuşmayı odada bulunan diğer insanlarla paylaşmak için konferans telefonunu yüksek bir hoparlör haline getirmek için kullanılır.

Genel Seslendirme (PA - Public Adress) Arayüzü (B159, B179: 700501537; B189:  700509610):
PA harici bir hoparlör ve mikrofon veya PA sistemine bağlanmak için kullanılır.
Tak: RCA girişi / çıkışı. Bağlantı kabloları 2.5m (8ft 2in).

Aksesuar Uyumluluk Tablosu:

Veranet Avaya B100 SIP Conference Phones Accessories 01

Avaya B100 Serisi Konferans Telefonlar; tek başına bir çok toplantı odası için yeterlidir. Daha büyük toplantı odaları için yukarıdaki aksesuarlardan uygun olanlar seçilerek kapasite genişletilebilir, konferans ses kalitesi ve konforu daha da arttırılabilir.

B100 Serisi Telefonlar ve Aksesuar Fiyat Tablosu:

Avaya B179 SIP Conference Phone

Verilen fiyatlar uluslararası liste fiyatlarıdır.

Veranet© hizmet ve kalitesi ile ve proje fiyatlarınızla sahip olmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

B100 Serisi Konferans Telefonları ve Aksesuarlar:

Veranet Avaya B100 SIP Conference Phones Product Images 01

 

1 - 5 Arası Sonuçlar ( Toplam 5 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 5 Arası Sonuçlar ( Toplam 5 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız