9600 Serisi IP Telefonlar

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz, alternatif modelleri ile zengin iletişim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış, benzersiz masaüstü uç birimleridir: Avaya 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar.

Avaya 9600 Serisi
IP Masaüstü Telefonlar

Avaya 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, çalışan verimliliğini artıran benzersiz bir iletişim deneyimi sunar. Kullanıcıların konferans aramaları kurma veya aktarmayı tamamlama gibi ortak telefon görevlerini yerine getirme konusunda yeterli ve kendinden emin olmalarına yardımcı olan sezgisel bir arayüze sahiptir.

Geliştirilmiş yüksek kaliteli ses kalitesi, konuşurken işitme hızını belirgin şekilde arttırır, konuşanın yorgunluğunu ve stresini azaltır. Karşı tarafı duymak çok daha kolaylaşır.

 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon - Uygulamalar
 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü
 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü
 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü
 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon + BM12 Tuş Modülü
 • Avaya 9601 SIP Masaüstü Telefon
 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon - Uygulamalar

 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon

 • Avaya 9641GS IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü

 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon

 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya 9611G IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü

 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon

 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon + BM24 Tuş Modülü

 • Avaya 9608G IP Masaüstü Telefon + BM12 Tuş Modülü

 • Avaya 9601 SIP Masaüstü Telefon

Avaya 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, olağanüstü ses performansı sağlar ve çevrecidir. Entegre Gigabit ve renkli ekran içeren modeller, PoE Class One enerji desteği de dahil olmak üzere yeni güç seviyelerini destekler. Tüm modeller kullanılmadığında daha az güç tüketir. Düşük güç tüketimi; müşterilerin güç maliyetlerini en aza indirgemek, altyapı yükseltme gereksinimlerini en aza indirgemek, soğutma işlemlerini en aza indirmek suretiyle toplam sahip olma maliyetini de en aza indirgemektedir.

9601, 9608G ve 9611G modellerinde ekranın sağında yer alan kırmızı / yeşil renkli çift LED'li özellik tuşları daha geleneksel bir kullanıcı deneyimi sunar. LED'ler, bir hat veya özelliğin geçerli durumu hakkında bilgi sağlar. Ekranın altındaki yumuşak tuşlar içeriğe duyarlı işlevleri göstererek, kullanıcının birden fazla seçenek arasından seçim yapmasını sağlar.

9641GS ise dokunmatik renkli ekranı ile eşşiz bir deneyim sunar. Şimdi ve gelecekte geliştirilebilecek esnek yazılımlarla, dokunmatik ekran özelliklerini kullanan yakın ve uzun vadeli iyileştirmeler için bir platform sağlar. Ana Sayfa ekranında kullanıcılar için Avaya Uygulamalarına (yalnızca H.323 için), Müşteri Uygulamalarına ve Sık Kullanılan Kişiler'e erişme seçenekleri bulunur. Müşteri Uygulamaları, günlük bir satış çizelgesi gibi bir web sayfasını telefona aktaran herhangi bir web tabanlı uygulama olabilir. Favori Kişiler, dokunmatik bir arama yapmak için kolayca programlanır. Bir kişiyi aramak için ilgili kişiye dokunmanız yeterlidir. 9641GS, G.722 geniş band codec'i destekler ve olağanüstü ses performansı sağlamak için optimize edilmiş donanımla tamamlar. Tüm ses kanalları (ahize, kulaklık ve hoparlör telefonu) eksiksiz geniş bant ses deneyimini sunar ve eller serbest ses performansı için ağır metal hoparlörü telefonu kullanıcıları için gerçekten farklılaştırır. Aynı zamanda uygulama zenginliği ile Çağrı Merkezleri için de harika bir seçimdir.

Avaya 9600 Serisi
IP Masaüstü Telefonlar H.323 veya SIP yazılımı kullanım tercihine göre bir çok farklı özelliği destekler

Avaya 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar sırasıyla H.323 veya SIP protokolünü destekleyen Avaya one-X® Deskphone H.323 ve Avaya one-X® Deskphone SIP olmak üzere iki kullanım seçeneği için bağımsız protokol sinyali üretmektedir.

Bu işletmenizin; geniş özellik desteği ve geriye dönük uyumluluk için H.323'ü seçip seçmediğine veya Avaya Aura®'ya erişmek için SIP protokolünü seçmesine olanak sağlar.

9608G, 9611G ve 9641GS hem SIP hem de H.323 yazılımını destekler ve karşılık gelen çekirdek uygulamalarla birlikte çalışır. 9601 yalnızca SIP yazılımını desteklemektedir.

Veranet Avaya 96XX IP Deskphones - Comparison - SIP & H.323 Software

9611G, 9641G ve 9641GS telefonlar H.323 desteği ve USB arabirimi ile kullanılabilen USB Yardımcı Aracı (USB Companion Tool); kullanıcıların rehberlerini Outlook'tan yükleyebilmelerini, Microsoft Office'den ayıklanan bir kişi listesi oluşturabilmelerini, kişisel bir oturum açma profili oluşturmalarını ve fotoğrafların telefonlarda doğru şekilde oluşturulmasını sağlar. USB Yardımcı Aracı, Microsoft Windows bilgisayarlarda çalışan bir uygulamadır.

9608G, 9611G ve 9641GS modelleri; BM12 ya da BM24 Tuş Modüllerini destekler. Her iki tipten en fazla 3 tuş modülü bağlanabilir ve tek bir telefona bağlandığında, BM12 ve BM24 Tuş Modülleri aynı anda kullanılamaz. Bu tuş modülleri telefonlara benzersiz genişleme olanakları sağlar.

Her model; Rehber, Geçmiş ve Ana Sayfa da dahil olmak üzere önemli uygulamalara tek dokunuşla erişime sahiptir. Bu çekirdek uygulamalara bir dokunuşla erişim, kullanıcı deneyimini basitleştirir ve en yaygın kullanılan özelliklere erişmek için menüler arasında dolaşma gereksinimini ortadan kaldırır.

Kişisel verimliliği ve rekabet üstünlüğünü artırmak için Avaya 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonları kullanabilirsiniz.

Özellikler ve Faydalar

Çalışanların verimli olmasını sağlayın

Sezgisel, içeriğe duyarlı arayüz, ekrandaki bilgi istemleriyle, bağlam odaklı menülerle ve kurumsal rehber erişimi, çağrı günlüğü ve mobilite özelliklerine doğrudan erişim sağlayarak kullanıcının kendine güvenmesini ve kullanımını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, seçmeli bırakma ve sesini kapatma da dahil olmak üzere konferans aramalarında tam denetime sahiptir. Ofis dışındaki (home ofis) çalışanlar, VPN (H.323 için) veya Avaya SBCE (SIP için) üzerinden ofis kaynaklarına erişerek tıpkı ofiste çalışıyormuş gibi ofis içi iletişimlerine tam erişime sahip olurlar. 

Daha zengin iletişim

Tüm 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar; giriş seviyesi 9601'de dahil, HD ses olarak da adlandırılan G.722 genişbant codec bileşenini desteklemektedir. Hoparlör ve ahizedeki geniş bant ses de dahil olmak üzere eşsiz, yüksek kalitede akustik, ortam gürültüsünü en aza indirgeyen endüstri lideri ses kalitesi sunar. Yüksek ve alçak frekanslardaki geliştirilmiş ses kalitesi sayesinde, kullanıcıların farklı konuşma nüansları veya vurguları olan hattın diğer ucundaki konuşanı daha kolay anlamalarını sağlar. Avaya; düşük fiyata ulaşmak için bazı geniş bant özelliklerinden, diğer rakip ürünlerde olduğu gibi ödün vermez.

Yatırım Koruma

Geniş bir modül ve adaptör yelpazesini destekleyen modüler bir platform ile açık standartlara dayandırılmıştır. Bu kullanıcı verimliliğini arttırır ve yatırımın korunmasını sağlar.

Hırsızlık riskini azaltmak için tüm modellerde Kensington® güvenlik yuvası da mevcuttur.

1 - 6 Arası Sonuçlar ( Toplam 6 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 6 Arası Sonuçlar ( Toplam 6 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız