1600 Serisi IP Telefonlar

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz, düşük maliyetli, temel iletişim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış, uygun fiyatlı bir masaüstü telefon serisidir: Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar.

Avaya 1600 Serisi
IP Masaüstü Telefonlar

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, en üst düzey 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar ile aynı kullanıcı profilleri için tasarlanmıştır. Avaya'dan beklediğiniz kalite ve güvenilirlikle, bir özellik seti ve fiyat alternatifi sunar.

Avaya; tüm fiyat noktalarında, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi uç çözümler sağlayarak, şirketlerin işgücünü harika görünen, iyi ses çıkaran, üretkenliği geliştiren ve iletişimi rekabet avantajına dönüştüren masaüstü ekipmanlarıyla donatmalarını mümkün kılıyor.

 • Avaya 1603-I & 1603SW-I IP Masaüstü Telefonlar
 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon + BM 32 Tuş Modülü
 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya 1603-I & 1603SW-I IP Masaüstü Telefonlar
 • Avaya 1608-I IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon
 • Avaya 1603-I & 1603SW-I IP Masaüstü Telefonlar

 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon + BM 32 Tuş Modülü

 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya 1603-I & 1603SW-I IP Masaüstü Telefonlar

 • Avaya 1608-I IP Masaüstü Telefon

 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon

 • Avaya 1616-I IP Masaüstü Telefon

Benzer endüstriyel tasarım ve yönetimle Avaya 1600 Serisi ve 9600 Serisi Telefonlar karışık ortamlarda veya kendi başlarına kullanıcılara dağıtılabilir.

IP Masaüstü Telefonlara kolay ve uygun maliyetli geçiş yapmak isteyen işletmeler için Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar ideal seçimdir. Genel olarak rekabetçi fiyatlı modellerde bulunmayan özellikler ve yeteneklerle donatılmış bu telefonlar, eski sistemlere veya mevcut Avaya telefon çözümü portföyünüze ek olarak cazip bir yükseltme sunar.

Özellikler ve Faydalar

Tanıdık, İşlevsel Arayüz

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, geçmişin ve şimdinin en iyisini birleştirir. Sabit tuşlar - herhangi bir telefon kullanıcısı tarafından bilinir - en yaygın özelliklere kolay erişim sağlar. Bu arada, esnek tuşlar bağlamsal rehberlik, kullanım kolaylığı ve verimlilik sağlar.

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, çift tuşlu LED göstergeleri ve sabit özellik tuşları (konferans, aktarma, bekletme.. gibi) ile birlikte gelen ve geleneksel tuş takımları, 5 Yönlü Navigasyon Tuşu (Yukarı / Aşağı, Sol / Sağ, Tamam) ve içeriğe duyarlı kullanıcı arayüzü (belirli modellerde) gibi çağdaş yenilikleri bir araya getiren, geleneksel telefon özelliklerini birleştirir. 2 yönlü hoparlör, arkadan aydınlatmalı ekranlar ve çok satırlı özellikler 1600 serisinde standart olarak bulunur. Bu şık masaüstü telefonlar, herhangi bir perakende mağaza, şube veya şirket ofisine akıllıca eklenebilir.

Temiz Ses, Temiz Görünüm

Telefonun aerodinamik endüstriyel tasarımı, işlevini gerçek bir iş sınıfı iletişim cihazı olarak yansıtmaktadır.

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, en seçici kullanıcılarda bile daha fazla memnuniyet sağlayacak, net ve temiz bir ses sunar. Tüm modeller, 2 yollu entegre hoparlör ile birlikte gelir. Geliştirilmiş yüksek kaliteli ses kalitesi, konuşurken işitme hızını belirgin şekilde arttırır, konuşanın yorgunluğunu ve stresini azaltır. Karşı tarafı duymak çok daha kolaylaşır.

Dahili Yatırım Koruması

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, şirketinizin artan ihtiyaçlarına göre adapte edilmiştir. Harici Gigabit Ethernet adaptörü ağınızdaki uygulamalara yüksek hızlı bir bağlantı ile çalışabilen bir bilgisayar bağlayabilmenize izin verir. 1616-I için 3 adede kadar BM 32 Tuş Modülü ile özellik tuş sayısı arttırılabilir, bu tuşlar geniş spesifik ihtiyaçları karşılayacak şekilde programlanabilir ve telefona rakiplerinde olmayan genişleme özellikleri sağlar.

Sizin İçin En İyi Fiyat

Avaya 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar, üst düzeyde kalite ve güvenilirlik ile birlikte rakiplerinizin düşük maliyetli telefonlarından daha uzun süre dayanabilen, yatırımınızı genişleten ve toplam sahip olma maliyetini düşüren sağlam model seçenekleri sunuyor. Fiyat noktasında önemli rekabetçi avantajlar sağlayan maliyet-etkin bir çözümdür.

Yatırımınızı SIP İle Koruyun

1603SW-I IP Masaüstü Set'deki SIP desteği; gelişmiş yönetilebilirlik, kullanılabilirlik ve Avaya AuraTM Session Manager 6.0+, Avaya AuraTM Communication Manager 6.0+ ve Avaya Midsize Business Template 5.2.1+ ile entegrasyon desteğiyle yatırımlarınızı daha da genişletir.

1 - 5 Arası Sonuçlar ( Toplam 5 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 5 Arası Sonuçlar ( Toplam 5 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız