Avaya Tümleşik İletişim Çözümleri

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz: Avaya Tümleşik İletişim Çözümleri; Avaya IP Office ve Avaya Aura® Platform'larını, Fortune® dergisi sıralamasındaki ilk 1000 büyük işletmenin %90’ından fazlası kullanmaktadır.

Avaya Tümleşik İletişim Çözümleri için Avaya IP Office ve Avaya Aura® Platform'ları olmak üzere bu iki platform ve ek bileşenleri ile uçtan uca eksiksiz çözüm sunmaktadır.

Ses, video, veri, mesajlaşma, konferans, mobilite ve daha fazlasını entegre ederek gerçek zamanlı katılımı destekleyen iletişim, konferans ve altyapı çözümleri için Veranet© servis ve garantisi ile Avaya Tümleşik İletişim Çözümleri'ni keşfedin.

Avaya, mobilite, uygulamalar, sosyal ve bulut dünyasında sizi ilerlettiğinde, işgücünüz daha sorunsuz bir şekilde birbirine bağlı hale gelir ve çalışanlarınızın, işletmenizin üretkenliği artar. Bu olumlu deneyim müşteri memnuniyetinizin de artması demektir.

İşletmeniz büyüdükçe; küçük şubelerden, şirket merkezlerine kadar her lokasyonu desteklemek için Avaya Tümleşik İletişim Çözümleri'nin rakipsiz ölçeklenebilirlik ve esnekliğine güvenebilirsiniz. İşletmeniz için doğru Tümleşik İletişim çözümünü tanımlamaya başlamak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Avaya Tümleşik İletişim Çözümlerimiz:

 

1 - 3 Arası Sonuçlar ( Toplam 3 ) Ürünler
Görünümler : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ tümü
1 - 3 Arası Sonuçlar ( Toplam 3 )
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız