Slideshow Corporate

AVAYA IP Office R10

Tümleşik İletişim
Birleşik Mesajlaşma
Çağrı Merkezi
Video Konferans
Veri İletişimi (Network)

Tümleşik İletişim
Birleşik Mesajlaşma
Çağrı Merkezi
Video Konferans
Veri İletişimi (Network)

Tümleşik İletişim
Birleşik Mesajlaşma
Çağrı Merkezi
Video Konferans
Veri İletişimi (Network)

Tüm kurumsal iletişim için tek ürün

MiVoice
Business

Ses, birleşik mesajlaşma, mobilite,
durum bilgisi, zengin işbirliği
uygulamaları, sesli / görüntülü
konferans özellikleri ve daha
fazlasını sağlayan, yüksek
ölçeklenebilir, kanıtlanmış
eksiksiz iş iletişim platformu...

Mitel

Kuzey Amerika'daki Hyatt Otelleri'nin
%70'i Mitel çözümlerini kullanıyor

50 ülke, 155.000+ oda, 565+ Otel ve Tatil Köyü

Arrow
Arrow
Slider

ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

Çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahip ve çeşitli projelerde rol almış uzman proje kadromuz ve birçok projenin servisini vermekte olan, güçlü teknik ve yazılım ekibimiz ile gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunuyoruz.

TÜMLEŞİK İLETİŞİM

TÜMLEŞİK İLETİŞİM

Telefon setleri, bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar ile ses, anlık ya da ileri tarihli ses/video (görüntülü) konferans, mesaj, uygulama paylaşımı gibi iletişim ortamları ile işbirliğinizi arttırırken, merkez ve şubeleriniz arasında iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlıyoruz.
OTEL ÇÖZÜMLERİ

OTEL ÇÖZÜMLERİ

Otel yazılımlarınız ile tam entegre, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarının farkında, kullanımı basit farklı telefon modelleri ile personel eğitimini en aza indirgeyen; en küçük otellerden en büyük otel zincirlerine kadar sektörün tercihi Mitel MiVoice Otel çözümlerimiz ile hizmet kalitenizi arttırıyoruz.
ÇAĞRI MERKEZİ

ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı Merkezinizi gerçek zamanlı ve geçmişe dayalı raporlama, sofistike çağrı yönlendirme, self servis müşteri araçları, ses ve ekran kayıt, MS Lync (SFB) entegrasyonu, e-posta, web chat ve sosyal medyayı da içeren çoklu ortam iletişim desteği gibi gelişmiş özellikler ile optimize edin.
VERİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ

VERİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ

AVAYA©, BROCADE©, CISCO©, ZEBRA© veri iletişim (Network) çözümlerimiz ile " SÖZÜNÜZÜ DİNLEYEN " kablolu, kablosuz veri iletişim ağınızı; kablolama, rack kabinet, UPS, KVM Switch... gibi tüm altyapısı ile uzman mühendislerimizle anahtar teslim kuruyoruz.
MS LYNC ÇAĞRI MERKEZİ

MS LYNC ÇAĞRI MERKEZİ

Mitel MiContact Center for Lync (SFB); MS Lync sunucunuzu devre dışı bırakmadan, MS Dynamics... gibi diğer Microsoft uygulamalarınızla tam entegre; MS Lync üzerinde çalışan, sofistike çağrı özellikleri, gelişmiş raporları ile aradığınız eksiksiz ve benzersiz çağrı merkezi çözümüdür.
BULUT İLETİŞİM

BULUT İLETİŞİM

Mitel MiCloud çözümü ile ister "Bulut İletişim" işinizi kurun ister tüm iletişiminizi buluta taşıyın. Mitel'in yazılımı, zaman içinde değişen ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi rahatlıkla karşılar. Genel, özel ve hibrit bulut modelleri arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz.
OKUL - KAMPÜS ÇÖZÜMLERİ

OKUL - KAMPÜS ÇÖZÜMLERİ

Tümleşik İletişim okul / kampüs çözümlerimizi kullanarak; telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile anlık yada ileri tarihli sesli ve görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. Kablolu, kablosuz ağ çözümlerimiz ile kampüslerinizi tek merkezden yönetin.
PERAKENDE ZİNCİRLERİ

PERAKENDE ZİNCİRLERİ

Tümleşik iletişim çözümlerimiz ile telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile sesli görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. İletişim ve eğitim maliyetlerinizi düşürün. Merkez / Şube / Depo iletişiminizi tek merkezden yönetin. Dişli rekabette fark oluşturun.

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

25 yıldır olduğu gibi her müşterimiz benzersiz ve bir başarı hikayesidir...

VERANET KİMDİR?

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

UZMAN KADRO
İŞ ORTAKLARI

Bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, bunları müşterilerinin gereksinimlerine en uygun “fiyat-performans” oranları ile uyarlayan Veranet©'in vizyonu;  iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmak ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktır.

Veranet
© 
'in felsefesi; müşterilerinin isteklerini dinleyerek geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlara yönelik fiyat-performans dengesini gözeterek, profesyonel destek hizmetleri ile en uygun çözüm seçeneklerini sunmaktır.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilincinde olan Veranet© ’in hedefi; bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında,  Türkiye ve yakın coğrafyada katma değerli, fiyat-performans dengesini gözeten, en doğru çözümleri sağlayan ve en çok tercih edilen firma olmaktır.
Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: AVAYA®, BROCADE®, CISCO®, JABRA®, MITEL®, ZEBRA®... ile de çözüm ortağıdır. Anahtar teslim çözümlerimiz: 
  • icon  Tümleşik İletişim
  • icon  Bulut İletişim
  • icon  Çağrı Merkezi
  • icon  Veri İletişim Sistemleri
  • icon  Kurum İçi Satın Alma WEB Portal Çözümleri

Gerçekleştirdiğimiz Projeler

BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN

Sayfamız devamlı güncellenmektedir. Zengin ürün içerikleri, Veranet Blog Takımı'nın hazırladığı sektör haberleri, ürün incelemeleri... ve İngilizce dil seçeneği... yakında sayfamızda

Ürün içerikleri
Ürün broşürleri
Sektör haberleri
Uzman görüşleri
İngilizce içerik
Kampanyalar

BİZDEN HABERLER

From Blog

BİZİM İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Fernas Holding

Yeni merkez binamızda; Avaya IP Office ile santral altyapımızı güçlendirdik. Veri ağımızda Brocade Switch'ler ve Zebra Wi-Fi çözümlerini kullandık. Hızlı servis ve anahtar teslim çözümleri ile mükemmel bir iş ortağına kavuştuk. Teşekkürler Veranet...

team_member3 Faruk Marsil
IT Müdürü
Fernas Holding

Daikin Türkiye

2012 'de Veranet'in teklifi ile tüm sesli iletişim altyapımızı Avaya Aura ile güçlendirdik. Polycom Video Konferans sistemlerimizde de Veranet'le çalışıyoruz. İlk günden beri aynı teknik ekipten hizmet alıyoruz. Sistemimiz bir kere dahi çökmedi. Teşekkürler...    

Gökhan Güven Gökhan Güven
IT Bölüm Müdürü
Daikin Türkiye

Fasdat Gıda

2007 'den beri Veranet ile çalışmaktayız. Sistemimizi Veranet'in; kurumsal iletişimde Avaya Aura, Wi-Fi altyapısında Zebra / Ubiquiti, el terminallerinde Honeywell / Datalogic çözümleri ile güçlendirdik. Hızlı ve esnek servis anlayışı ile vazgeçilmez tedarikçimizdir.

Aydın Apaydın Aydın Apaydın
IT Uzmanı
Fasdat Gıda

Workcube

Merkez ve Şubelerimiz arasındaki IP Haberleşme Sistemi ve Çağrı Merkezimizi; Avaya IP Office ile güçlendirdik, Workcube-Avaya yazılım entegrasyonlarını yazdık. Cisco, Ubiquiti ile Network'ümüzü kurduk. Veranet ile anahtar teslim proje, mükemmel servis...    

Ferhat Karakuş Ferhat Karakuş
Sistem ve Alt Yapı Sorumlusu
Workcube

SEKTÖR LİDERİ İŞ ORTAKLARIMIZ

İş Ortalarımız

Hakkımızda

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden ve farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

...devamı için icon

İLETİŞİM

icon bilgi@veranet.com.tr

icon +90 850 722 7600

iconİSTANBUL MERKEZ:
19 Mayıs Mah. Sümer Sok.
Zitaş Sitesi D2 Blok No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

icon Navigasyon için tıklayınız

iconANKARA ŞUBE:
Cevizlidere Mah. 1204 Sok. No:3/16 
06520 - Çankaya / Ankara - Türkiye

icon Navigasyon için tıklayınız

Menu Offcanvas