Slideshow Corporate

Mitel Logo

TÜMLEŞİK İLETİŞİMİN LİDERİ

Mitel'in rakipleri arasındaki yerini görün.
Mayıs 2015 GARTNER LEADER's QUADRANT raporunu inceleyin.

Mitel Logo

MiVoice Business

Ses, birleşik mesajlaşma, mobilite, durum bilgisi,
konferans, zengin işbirliği uygulamaları ve daha fazlasını
sağlayan, yüksek ölçeklenebilir, kanıtlanmış iş iletişim platformu...

Avaya Ip Office Platformu

Tüm kurumsal iletişim ihtiyaçlarınız için tek çözüm

- Tümleşik İletişim
- Birleşik Mesajlaşma
- Çağrı Merkezi
- Video Konferans
- Veri İletişimi (Network)

Kuzey Amerika'daki Hyatt Otelleri'nin %70'i

Mitel çözümlerini kullanıyor

50 ülkede, 155.000+ oda, 565+ Otel ve Tatil Köyü...

Tek iletişim standardı Mitel

ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

Çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahip ve çeşitli projelerde rol almış uzman proje kadromuz ve birçok projenin servisini vermekte olan, güçlü teknik ve yazılım ekibimiz ile gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunuyoruz.

TÜMLEŞİK İLETİŞİM

Telefon setleri, bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar ile ses, video, konferans, mesaj, uygulama paylaşımı gibi iletişim ortamları ile işbirliğinizi arttırırken, merkez ve şubeleriniz arasında iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlıyoruz.

BULUT İLETİŞİM

Mitel MiCloud çözümü ile ister Bulut İletişim işinizi kurun ister tüm iletişiminizi buluta taşıyın. Mitel'in yazılımı, zaman içinde değişen ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi rahatlıkla karşılar. Genel, özel ve hibrit bulut modelleri arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı Merkezinizi gerçek zamanlı ve geçmişe dayalı raporlama, sofistike çağrı yönlendirme, self servis müşteri araçları, ses kayıt, MS Lync entegrasyonu, e-posta, web chat ve sosyal medyayı da içeren çoklu ortam iletişim desteği ile optimize edin.

VERİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ

AVAYA©, BROCADE©, CISCO©, ZEBRA© Network çözümlerimiz ile " SÖZÜNÜZÜ DİNLEYEN " kablolu, kablosuz veri iletişim ağ sisteminizi; kablolama, rack kabinet, UPS, KVM Switch... gibi tüm altyapısı ile uzman mühendislerimizle anahtar teslim kuruyoruz.

MS LYNC ÇAĞRI MERKEZİ

MiContact Center for Lync; Microsoft Lync sunucunuzu devre dışı bırakmadan, MS Dynamics... gibi diğer Microsoft uygulamalarınızla tam entegre MS Lync üzerinde çalışan, sofistike çağrı özellikleri, gelişmiş raporları ile aradığınız eksiksiz ve alanında benzersiz çağrı merkezi çözümüdür.

OTEL ÇÖZÜMLERİ

Otel yazılımlarınız ile tam entegre, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarının farkında, kullanımı basit farklı telefon modelleri ile personel eğitimini en aza indirgeyen; en küçük otellerden en büyük otel zincirlerine kadar sektörün tercihi Mitel MiVoice Otel çözümlerimiz ile tanışın.

OKUL - KAMPÜS ÇÖZÜMLERİ

Mitel Okul Çözümleri ile telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile sesli görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. Zengin iletişim ortamları ile verimliliğinizi arttırırken, tüm kampüslerinizi tek merkezden yönetin. Okulunuz teknolojiyi sonuna kadar kullansın.

PERAKENDE ZİNCİRLERİ

Mitel Perakende Çözümleri ile telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile sesli görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. İletişim ve eğitim maliyetlerinizi düşürün. Tüm merkez - şube - depo iletişiminizi tek merkezden yönetin. Dişli rekabette fark oluşturun.

BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

25 yıldır olduğu gibi her müşterimiz benzersiz ve bir başarı hikayesidir...

Veranet

Veranet Kimdir?

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

İş Ortakları

Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: AVAYA®, BROCADE©, CISCO®, JABRA®, MITEL®, ZEBRA®... ile de çözüm ortağıdır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün tedarikçi distribütör firmaları: ARMADA, CSC, INDEX, NETEX, PENTA, PROLINK, TOPTEL... ile de müşterilerine katma değerli, rekabet üstünlüğü sağlayan proje çözümlerini sunmak için yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Uzman Kadro

Veranet©; eğitimli ve bir çok projede rol almış uzman proje kadrosu ve birçok projenin servisini vermekte olan, güçlü teknik ve yazılım kadrosu ile çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa da sahiptir. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır.

Tab


Bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, bunları müşterilerinin gereksinimlerine en uygun “fiyat-performans” oranları ile uyarlayan Veranet©'in vizyonu; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmak ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktır.

Veranet
©
'in felsefesi; müşterilerinin isteklerini dinleyerek geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlara yönelik fiyat-performans dengesini gözeterek, profesyonel destek hizmetleri ile en uygun çözüm seçeneklerini sunmaktır.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilincinde olan Veranet© ’in hedefi; bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında, Türkiye ve yakın coğrafyada katma değerli, fiyat-performans dengesini gözeten, en doğru çözümleri sağlayan ve en çok tercih edilen firma olmaktır.
Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: AVAYA®, BROCADE®, CISCO®, JABRA®, MITEL®, ZEBRA®... ile de çözüm ortağıdır. Anahtar teslim çözümlerimiz:
  • icon Tümleşik İletişim
  • icon Bulut İletişim
  • icon Çağrı Merkezi
  • icon Veri İletişim Sistemleri
  • icon Kurum İçi Satın Alma WEB Portal Çözümleri

Gerçekleştirdiğimiz Projeler

BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN

Sayfamız devamlı güncellenmektedir. Zengin ürün içerikleri, Veranet Blog Takımı'nın hazırladığı sektör haberleri, ürün incelemeleri... ve İngilizce dil seçeneği... yakında sayfamızda

ÜRÜN İÇERİKLERİ...
25%
ÜRÜN BROŞÜRLERİ...
15%
BLOG: SEKTÖR HABERLERİ...
30%
BLOG: UZMAN GÖRÜŞLERİ...
15%
İNGİLİZCE...
50%
KAMPANYALAR...
10%

BİZDEN HABERLER

From Blog

BİZİM İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Fernas Holding

Yeni merkez binamızda; Avaya IP Office ile santral altyapımızı güçlendirdik. Veri ağımızda Brocade Switch'ler ve Zebra Wi-Fi çözümlerini kullandık. Hızlı servis ve anahtar teslim çözümleri ile mükemmel bir iş ortağına kavuştuk. Teşekkürler Veranet...

team_member3 Faruk Marsil
IT Müdürü
Fernas Holding

Daikin Türkiye

2012 'de Veranet'in teklifi ile tüm sesli iletişim altyapımızı Avaya Aura ile güçlendirdik. Polycom Video Konferans sistemlerimizde de Veranet'le çalışıyoruz. İlk günden beri aynı teknik ekipten hizmet alıyoruz. Sistemimiz bir kere dahi çökmedi. Teşekkürler...

Gökhan Güven Gökhan Güven
IT Bölüm Müdürü
Daikin Türkiye

Fasdat Gıda

2007 'den beri Veranet ekibi ile aktif çalışmaktayız. Kurumsal iletişim sistemimizde Avaya Aura, Wi-Fi altyapısında Zebra ve Ubiquiti, el terminallerinde Datalogic çözümlerini anahtar teslim Veranet sağladı. Hızlı ve esnek servis anlayışı ile vazgeçilmez tedarikçimizdir...

Aydın Apaydın Aydın Apaydın
IT Uzmanı
Fasdat Gıda

Workcube

Merkez ve Şubelerimiz arasındaki IP Haberleşme Sistemi ve Çağrı Merkezimizi; Avaya IP Office ile güçlendirdik, Workcube-Avaya yazılım entegrasyonlarını yazdık. Cisco, Ubiquiti ile Network'ümüzü kurduk. Veranet ile anahtar teslim proje, mükemmel servis...

Ferhat Karakuş Ferhat Karakuş
Sistem ve Alt Yapı Sorumlusu
Workcube

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATAN SEKTÖR LİDERİ İŞ ORTAKLARIMIZ

Our Partners

Hakkımızda

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden ve farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

...devamı için icon

İLETİŞİM

icon bilgi@veranet.com.tr

icon +90 850 722 7600

iconİSTANBUL MERKEZ:
19 Mayıs Mah. Sümer Sok.
Zitaş Sitesi D2 Blok No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

icon Navigasyon için tıklayınız

iconANKARA ŞUBE:
Cevizlidere Mah. 1204 Sok. No:3/16 
06520 - Çankaya / Ankara - Türkiye

icon Navigasyon için tıklayınız

Menu Offcanvas