• Kurumsal İletişim için hepsi bir arada

  Avaya Scopia XT5000
  Avaya_Scopia-Desktop
  Avaya_Communicator_iPhone
  Avaya_H175
  Avaya_9641G
  Avaya_E169

    Tümleşik İletişim

    Sesli ve Görüntülü Konferans

    Çağrı Merkezi

    Kurumsal Ağ (Network)

  IP Office

 • Kurumsal İletişim için hepsi bir arada

    Tümleşik İletişim

    Sesli ve Görüntülü Konferans

    Çağrı Merkezi

    Kurumsal Ağ (Network)

  Business
  Edition 6000/7000

 • Tümleşik İletişimin Liderleri
  Gartner 13 Temmuz 2016 tarihli

  "Magic Quadrant for Unified Communications"
  raporunda...


  Gartner Raporu

Çalışma şeklimiz değişti Harvard Business Review araştırması...

10 yıl önce çalıştığınız şekilde mi çalışıyorsunuz? Ya da 5? Harvard Business Review; kurumlarındaki işbirliğinin nasıl değiştiği konusunda, dünya genelinde iş liderlerine sorular yöneltti:

Liderlerin %72'si

..."Etkili ekip iletişiminin" son iki yıl içerisinde daha da önem kazandığını söylediler.

Liderlerin %54'ü

...kullanımı daha kolay Tümleşik İletişim çözümlerine yatırım yapıyor.

Liderlerin %64'ü

...diğer şirketlerle etkili ve kolay işbirliğinin öneminin arttığını belirtiyor.

 

Veranet Blog yeni teknolojiler, sürüm güncellemeleri, önemli gelişmeler...

Çözümlerimizden ...ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, tek muhatap ve marka bağımsız karşılıyoruz

Tümleşik İletişim

Tümleşik İletişim

Telefon setleri, bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar ile ses, anlık ya da ileri tarihli ses/video (görüntülü) konferans, mesaj, uygulama paylaşımı gibi iletişim ortamları ile işbirliğinizi arttırırken, merkez ve şubeleriniz arasında iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlıyoruz.
Kurumsal Ağ Sistemleri

Kurumsal Ağ Sistemleri

Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, HP®,Ruckus® veri iletişim (Network) çözümlerimiz ile " SÖZÜNÜZÜ DİNLEYEN " kablolu, kablosuz kurumsal ağınızı; kablolama, rack kabinet, UPS, KVM Switch... gibi tüm altyapısı ile uzman mühendislerimizle anahtar teslim kuruyoruz.
İş Güvenliği Ekipmanları

İş Güvenliği Ekipmanları

Honeywell®'in; geniş ürün pörtföyü ile uluslararası standartları destekleyen, İş Güvenliği Ekipmanları Veranet©'de. İnşaat, tarım, kimya, emniyet, enerji, maden, ilaç, üretim, askeriye, belediye, sağlık... sektörleri gibi her alanda iş güvenliğinizi maksimum konfor ile sağlıyoruz.
Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezinizi gerçek zamanlı ve geçmişe dayalı raporlama, sofistike çağrı yönlendirme, self servis müşteri araçları, ses ve ekran kayıt, MS Lync (SFB) entegrasyonu, e-posta, web chat ve sosyal medyayı da içeren çoklu ortam iletişim desteği gibi gelişmiş özellikler ile optimize edin.

Sektörel Çözümlerimiz ...yazılımlarınıza entegre, anahtar teslim projeler

MS Lync Çağrı Merkezi

MS Lync Çağrı Merkezi

Mitel© MiContact Center for Lync (SFB); MS Lync sunucunuzu devre dışı bırakmadan, MS Dynamics... gibi diğer Microsoft© uygulamalarınızla tam entegre; MS Lync üzerinde çalışan, sofistike çağrı özellikleri, gelişmiş raporları ile aradığınız eksiksiz ve benzersiz çağrı merkezi çözümüdür.
Otel Çözümleri

Otel Çözümleri

Otel yazılımlarınızla entegre, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarının farkında, kullanımı basit farklı telefon modelleri ile personel eğitimini en aza indirgeyen; en küçük otellerden en büyük otel zincirlerine kadar sektörün tercihi Otel Çözümlerimiz ile hizmet kalitenizi arttırıyoruz.
Okul Çözümleri

Okul Çözümleri

Tümleşik İletişim okul / kampüs çözümlerimizi kullanarak; telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile anlık yada ileri tarihli sesli ve görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. Kablolu, kablosuz ağ çözümlerimiz ile kampüslerinizi tek merkezden yönetin.
Perakende Zincirleri

Perakende Zincirleri

Tümleşik iletişim çözümlerimiz ile telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile sesli görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. İletişim ve eğitim maliyetlerinizi düşürün. Merkez / Şube / Depo iletişiminizi tek merkezden yönetin. Dişli rekabette fark oluşturun.

Müşterilerimizden bizim için ne söylediler...

Çözüm Ortağınız ...uzman kadro, profesyonel 7x24 servis

Biz kimiz?

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

Bilişim, Telekomünikasyon ve İş Güvenliği çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun “fiyat-performans” ile uyarlayan Veranet©; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleriyle farklılaşmakta ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktadır.

Veranet©; için her müşterisi benzersizdir, başarı hikayesidir. Kendi sektörleri içerisinde yenilikçi, öncü; ATA HOLDİNG, BAYER, DAIKIN TÜRKİYE, FASDAT, FERNAS HOLDİNG, 216 İNŞAAT, VALEO, WORKCUBE... gibi firmalara hizmet vermektedir.

Uzman Kadro, Profesyonel Hizmet:

Veranet©; güncel sertifikalara sahip bir çok projede rol almış, tecrübeli Satış ve Danışman kadrosu ve tamamı mühendislerden oluşan Teknik Servis kadrosu ile alanında uzman bir firmadır. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz:

 • Yerinde destek servis hizmeti
 • Uzaktan erişim servis hizmeti
 • Telefonda destek servis hizmeti
 • Çağrı başı servis hizmeti
 • Yeni sistem kurulumu, sürüm güncellenmesi ve ürün eğitimi
 • Satış öncesi ücretsiz sistem analizi ve demo desteği
 • 7x24 bakım hizmeti ve yedek (ikame) ürün desteği
 • Sistemlerinizle entegre yazılım geliştirme hizmeti
 • Ürün eğitimi, Türkçe doküman desteği
 • Dış kaynak uzman personel sağlanması

İş Ortaklarımız

Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, Jabra®, Mitel®, Honeywell®, Polycom®, Ruckus®... ile çözüm ortağıdır.

Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün tedarikçi distribütör firmaları ile katma değerli, rekabet üstünlüğü sağlayan proje çözümlerini sunmak için yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Veranet©; birçok bilişim iş ortağının da projelerinde, çözümsüz görülen noktalarda çözüm sağlayan, işi çözen, projelerinin başarıya ulaşmasını sağlayan arka plandaki benzersiz iş ortağı ve danışman firmadır.

Veranet© 'in vizyonu; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmak ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktır.

Veranet©'in felsefesi; müşterilerinin isteklerini dinleyip, ihtiyaçlarını analiz ederek geniş ürün yelpazesinden fiyat-performans dengesi içerisinde, profesyonel destek hizmetleri ile en uygun çözüm seçeneklerini sunmaktır.

Veranet©'in hedefi; bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında, Türkiye ve yakın coğrafyada katma değerli, fiyat-performans dengesini gözeten, en doğru çözümleri sağlayan ve en çok tercih edilen firma olmaktır.

 • Tümleşik İletişim Çözümleri: Avaya®, Cisco®, Mitel®, Jabra®, Polycom®
 • Çağrı Merkezi Çözümleri: Avaya®, Cisco®, Mitel®, Jabra®
 • Video Konferans Çözümleri: Avaya®, Cisco®, Polycom®
 • Veri İletişim Sistemleri: Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, Ruckus®
 • OT/VT, RFID Çözümleri: Honeywell®
 • İş Güvenliği Ekipmanları: Honeywell®
 • Sunucu, Depolama Çözümleri: Dell®

Veranet©; 1992’den beri gelen 25 yıllık Bilişim ve Telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile her sektörden, her boyutta şirketlere, ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren yenilikçi bir firmadır. Çözümlerimiz:

 • Tümleşik İletişim
 • Sesli / Görüntülü Konferans
 • Çağrı Merkezi
 • Kurumsal Ağlar
 • Sunucu, Sanallaştırma, Depolama, İş İstasyonu
 • Yapısal Kablolama
 • İş Güvenliği Ekipmanları
 • OT / VT

 

Enson Tweetler

Veranet Teknoloji A.Ş.

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok.
Meriç Center No:23 K:5 D:8
34394 - Şişli / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız