3700 Serisi DECT Telefonlar

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz; personelin işletme içerisinde masasından bağımsız bina içinde istediği yerde iletişim halinde olabilmesini sağlayan kablosuz telefon çözümleridir: Avaya 3700 Serisi DECT Telefonlar.

Avaya 3700 Serisi DECT
Kablosuz Telefonlar

Avaya 3700 Serisi DECT Kablosuz Telefonlar; en basit sadece kablosuz bir DECT telefona ihtiyacı olan kullanıcılardan, DECT telefonları ile kısa mesaj gönderimi, rehber erişimi gibi gelişmiş iletişim özellikleri isteyen kullanıcılara veya fabrika / depo vb. endüstriyel ortamlar için üretilmiş dayanıklı, ATEX ve IECEX onaylı endüstriyel ve yüksek güvenirlilikte DECT telefonlara kadar her türlü ihtiyacı karşılayabilecek zengin bir ürün pörtföyüne sahiptir.

İhtiyaca göre konumlandırılabilen çeşitli şarj cihazları, taşıma kılıfları gibi bir çok aksesuarda mevcuttur.

 • Avaya 3749 DECT Kablosuz Telefon
 • Avaya 3720 DECT Kablosuz Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya DECT Kablosuz Sunucu (AIWS2)
 • Avaya 3725 DECT Kablosuz Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya Raf Montaj Şarj Cihazı (Rack Mount Charger)
 • Avaya 3720 DECT Kablosuz Telefon
 • Avaya 3745 DECT Kablosuz Telefon
 • Avaya IP DECT Radyo Baz İstasyonu
 • Avaya 3725 DECT Kablosuz Telefon
 • Avaya 3749 DECT Kablosuz Telefon

 • Avaya 3720 DECT Kablosuz Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya DECT Kablosuz Sunucu (AIWS2)

 • Avaya 3725 DECT Kablosuz Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya Raf Montaj Şarj Cihazı (Rack Mount Charger)

 • Avaya 3720 DECT Kablosuz Telefon

 • Avaya 3745 DECT Kablosuz Telefon

 • Avaya IP DECT Radyo Baz İstasyonu

 • Avaya 3725 DECT Kablosuz Telefon

Avaya 3700 Serisi DECT Kablosuz Telefonlar, Avaya'dan beklediğiniz kalite ve güvenilirlikle, ihtiyaçlara göre bir çok model seçeneği ile sektördeki en kapsamlı DECT çözümüdür.

Avaya IP OfficeTM ve Avaya Aura® Platformları için Avaya IP DECT çözümleri, bir binadaki veya bir kampüste bulunan mobil çalışanlara güvenli, yüksek kaliteli kablosuz sesli iletişim sunar. Hafif kablosuz taşınabilir telefonlardan ve ilişkili DECT Radyo Baz İstasyonlarından oluşan Avaya IP DECT çözümleri, çok sayıda kullanıcıyı desteklemek için ölçeklendirilmiş güvenilir ve gerçek standartlara dayalı teknolojiyi kullanmaktadır. Avaya IP DECT çözümleri, ses ve verileri ayrı kurumsal kablosuz ağlarda tutarken, yüksek kaliteli kablosuz sesli iletişim gerektiren kullanıcılar için özellikle yararlıdır.

Daha fazla güvenlik için Avaya IP DECT R4 yazılımı IP DECT Radyo Baz İstasyonlarının kablosuz iletişim güvenliğini ve telefonların güvenliğini sağlamak için en son ETSI standardını kullanır (ETSI TS 102 841 V1.2.1). Devam eden bir arama sırasında erken şifreleme ve yeniden tuşlamaya izin verir. Aynı zamanda, kayıt aktivasyonunu kullanıcı kontrolünde tutarak kayıt için kalıcı olarak sistemde kalmanın güvenlik riskini de ele almaktadır. IP ağı üzerinde ses kanalı şifrelemesi için Avaya IP DECT R4 yazılımında Güvenli Gerçek Zamanlı Aktarım Protokolü (SRTP: Secure Real-time Transport Protocol) mevcuttur.

Avaya IP DECT R4 Kablosuz Telefon Çözümleri

Avaya IP Dect Wireless Telephones System

Farklı Marka DECT Kablosuz Telefon Uyumluluğu

Avaya DECT R4 Sistemi; GAP standardına dayalı diğer markaların DECT telefon setlerini temel özellikleri ile desteklemektedir.

Ancak kullanıcı bu diğer marka telefonlar ile bir DECT Radyo Baz İstasyonundan diğerine geçerken telefon görüşmesi kesilmeden, aktif görüşmeler yapmak istiyorsa, Avaya'nın 372x ve 374x telefonlarını kullanması gerekir.

Diğer marka telefonlar bağlı olduğu DECT Radyo Baz İstasyonu'nun kapsamı dışına çıktığında aktif telefon görüşmesi kesilir.

Bu telefonlarda; numara taşınması, rehber erişimi gibi özellikler markadan markaya değişiklikler gösterebilir. Test edilerek telefonun Avaya uyumluluğu kontrol edilmelidir.

Diğer marka telefonların sistem uyumluluğu Avaya tarafından garanti edilemez.

DECT Kablosuz Telefon Standardı Hakkında:

Bina içi kablosuz telefonlar, kullanıcıları iletişim kurabilmek için masalarına bağımlı çalışmaktan kurtarabilir. Personelin işletme içerisinde masasından bağımsız bina içinde istediği yerde iletişim halinde olabilmesi iş gücü verimliliğini de artırabilir.

DECT kablosuz ses ağının kullanılması mevcut kablosuz ağınızın dışında ses için özel bir ağ sağlayarak BT altyapınızı ve yatırımınızı genişletir.

DECT standardı; Avrupa'da yaygın olarak kullanılmaktadır ve 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde de onaylanmıştır. Türkiye Avrupa ile uyumlu "1880-1900 MHz, 250mW" standardını desteklemektedir.

Dijital Geliştirilmiş Kablosuz Telefon (DECT - Digital Enhanced Cordless Telephony), paraziti en aza indirgemek veya ortadan kaldırmak için atanmış bir frekans bandında, güvenli ve özel bir ses ağı sunarak üstün bir ses kalitesi sağlar.

DECT ayrıca, Wi-Fi ile karşılaştırıldığında planlama döngüsünün kısaltılmasını ve dolayısıyla daha kolay ölçeklenebilir olmasını sağlar.

DECT, sesli iletişimin kritik olduğu ortamlarda ve birbirine müdahale edebilecek RFID ekipmanı veya tarayıcılar gibi diğer kablosuz cihaz türlerini içeren ortamlarda özellikle düşünülmelidir.

Wi-Fi ağların ses ağını da dahil edilerek kullanıldığı durumlarda RFID aygıtlar veya tarayıcılardan gelen parazitler ses ağındaki Wi-Fi telefonların ses kalitesini olumsuz etkileyebilir.

Ses için özelleştirilmiş DECT ağının kurulması bu olumsuz durumları ortadan kaldırır ve temiz bir ses kalitesi sunar.

Veranet Avaya IP DECT System
Results 1 - 12 of 12 Products
Views : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ all
Results 1 - 12 of 12
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız