1400 Serisi Dijital Telefonlar

Veranet© hizmet ve kalitesi ile sahip olabileceğiniz; perakende mağazalar, bölge ofisleri, yoğun çağrı karşılayan ekipler, sekreter veya resepsiyonistler, şube veya şirket ofisleri için idealdir Avaya 1400 Serisi Dijital Telefonlar.

Avaya 1400 Serisi
Dijital Masaüstü Telefonlar

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, Avaya'dan beklediğiniz kalite ve güvenilirlikle, düşük maliyetli bir pakette, temel iletişim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış, uygun fiyatına rağmen yüksek profilde, masaüstü ailesi telefonlardır.

Dijital ağlar için kolay ve uygun maliyetli bir çözüm arayan işletmeler için 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, Avaya Dijital (DCP: Digital Communication Protocol) Ağı'nın özellikleri ve yetenekleri ile eski sistemlerden cazip bir yükseltme seçeneği sunar.

 • Avaya 1408 Dijital Masaüstü Telefon
 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon + BM 32 Tuş Modülü
 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya 1403 Dijital Masaüstü Telefon
 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon
 • Avaya 1408 Dijital Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü
 • Avaya 1408 Dijital Masaüstü Telefon

 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon + BM 32 Tuş Modülü

 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü

 • Avaya 1403 Dijital Masaüstü Telefon

 • Avaya 1416 Dijital Masaüstü Telefon

 • Avaya 1408 Dijital Masaüstü Telefon - Ekran Görüntüsü

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, en üst düzey 9600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar ve 1600 Serisi IP Masaüstü Telefonlar ile aynı kullanıcı profilleri için tasarlanmıştır.

Avaya; tüm fiyat noktalarında kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi uç nokta sağlayarak, şirketlerin işgücünü harika görünen, iyi ses çıkaran, üretkenliği geliştiren ve iletişimi rekabet avantajına dönüştüren masaüstü ekipmanlarıyla donatmalarını mümkün kılıyor. Benzer endüstriyel tasarım ve yönetimle 1400 Serisi, 1600 Serisi ve 9600 Serisi Telefonlar karışık ortamlarda veya kendi başlarına dağıtılabilir.

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar; ikili LED göstergeli tuşları ve sabit özellik tuşları (konferans, aktarma, bekletme.. gibi) ile birlikte gelen geleneksel tuş takımları, 5 Yönlü Navigasyon Tuşu (Yukarı / Aşağı, Sol / Sağ, Tamam) ve içeriğe duyarlı kullanıcı arayüzü (belirli modellerde) gibi çağdaş yenilikleri bir araya getiren, geleneksel telefon özelliklerini birleştirir. 2 yönlü hoparlör, beyaz arkadan aydınlatmalı ekranlar ve çok satırlı özellikler 1400 serisinde standart olarak bulunur. Beyaz aydınlatmalı ekran; karanlık veya gölgeli bir ortamda bile görüntülerin mükemmel okunabilirliğini sağlar. Tüm telefonlar, 1600 IP Serisinin bilinen tasarımında duvara monte edilebilir ve siyah renktedir.

Özellikler ve Faydalar

Temiz Ses, Temiz Görünüm

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, en seçici kullanıcılarda bile daha fazla memnuniyet sağlayacak, net ve temiz bir ses sunar. Geliştirilmiş yüksek kaliteli ses kalitesi, konuşurken işitme hızını belirgin şekilde arttırır, konuşanın yorgunluğunu ve stresini azaltır. Karşı tarafı duymak çok daha kolaylaşır. Çift Yönlü yüksek kalite hoparlör ile eller serbest konuşma performansı yüksektir. Telefonun aerodinamik endüstriyel tasarımı, işlevini gerçek bir iş sınıfı iletişim cihazı olarak yansıtmaktadır.

Tanıdık, İşlevsel Arayüz

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, geçmişin ve şimdinin en iyisini birleştirir. Sabit tuşlar - herhangi bir telefon kullanıcısı tarafından bilinir - en yaygın özelliklere kolay erişim sağlar. Bu arada, esnek tuşlar bağlamsal rehberlik, kullanım kolaylığı ve verimlilik sağlar.

Dahili Yatırım Koruması

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, şirketinizin artan ihtiyaçlarına göre adapte edilmiştir. Kulaklıklı mikrofon seti arabirimi, 1408 ve 1416 Dijital Masaüstü Telefonunuza kulaklık takmanıza izin verirken, 1416 için 3 adede kadar SBM 32 Tuş Modülü ile özellik tuş sayısı arttırılabilir ve bu tuşlar geniş spesifik ihtiyaçları karşılayacak şekilde programlanabilir. Şöyle ki ilgili kullanıcının durumuna göre yanan yada tanımlı özelliğin aktif olduğunu gösteren kırmızı / yeşil çift LED içerir. Bir bakışta tanımlı özellikleri görmenizi sağlar.

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar, üst düzeyde kalite ve güvenilirlik ile birlikte rakiplerinizin düşük maliyetli telefonlarından daha uzun süre dayanabilen, yatırımınızı genişleten ve toplam sahip olma maliyetini düşüren sağlam model seçenekleri sunuyor. Fiyat noktasında önemli rekabetçi avantajlar sağlayan maliyet-etkin bir çözümdür.

Avaya 1400 Serisi Telefonlar Özellik Karşılaştırma Tablosu:

Veranet Avaya 1400 Digital Phones Reference Information 01

Avaya Platformları'nın Desteklediği Fonksiyonlar Tablosu:

Avaya 1400 Serisi Dijital Masaüstü Telefonlar'ın desteklediği fonksiyonlar, telefonların bağlı olduğu çağrı sistemine bağlıdır ve değişir.

Aşağıdaki tabloda ilgili fonksiyonları ve desteklenen sistemleri inceleyebilirsiniz.

Veranet Avaya 1400 Digital Phones Supported Function 01

Results 1 - 4 of 4 Products
Views : 15/ 30/ 45/ 60/ 75/ all
Results 1 - 4 of 4
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız