• Kurumsal İletişim için hepsi bir arada

  Avaya Scopia XT5000
  Avaya_Scopia-Desktop
  Avaya_Communicator_iPhone
  Avaya_H175
  Avaya_9641G
  Avaya_E169

    Tümleşik İletişim

    Sesli ve Görüntülü Konferans

    Çağrı Merkezi

    Kurumsal Ağ (Network)

  IP Office

 • Kurumsal İletişim için hepsi bir arada

    Tümleşik İletişim

    Sesli ve Görüntülü Konferans

    Çağrı Merkezi

    Kurumsal Ağ (Network)

  Business
  Edition 6000/7000

 • Tümleşik İletişimin Liderleri
  Gartner 13 Temmuz 2016 tarihli

  "Magic Quadrant for Unified Communications"
  raporunda...


  Gartner Raporu

Çalışma şeklimiz değişti Harvard Business Review araştırması...

10 yıl önce çalıştığınız şekilde mi çalışıyorsunuz? Ya da 5? Harvard Business Review; kurumlarındaki işbirliğinin nasıl değiştiği konusunda, dünya genelinde iş liderlerine sorular yöneltti:

Liderlerin %72'si

..."Etkili ekip iletişiminin" son iki yıl içerisinde daha da önem kazandığını söylediler.

Liderlerin %54'ü

...kullanımı daha kolay Tümleşik İletişim çözümlerine yatırım yapıyor.

Liderlerin %64'ü

...diğer şirketlerle etkili ve kolay işbirliğinin öneminin arttığını belirtiyor.

 

There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.

Subcategories

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Veranet Blog yeni teknolojiler, sürüm güncellemeleri, önemli gelişmeler...

Çözümlerimizden ...ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, tek muhatap ve marka bağımsız karşılıyoruz

Tümleşik İletişim

Tümleşik İletişim

Telefon setleri, bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar ile ses, anlık ya da ileri tarihli ses/video (görüntülü) konferans, mesaj, uygulama paylaşımı gibi iletişim ortamları ile işbirliğinizi arttırırken, merkez ve şubeleriniz arasında iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlıyoruz.
Kurumsal Ağ Sistemleri

Kurumsal Ağ Sistemleri

Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, HP®,Ruckus® veri iletişim (Network) çözümlerimiz ile " SÖZÜNÜZÜ DİNLEYEN " kablolu, kablosuz kurumsal ağınızı; kablolama, rack kabinet, UPS, KVM Switch... gibi tüm altyapısı ile uzman mühendislerimizle anahtar teslim kuruyoruz.
İş Güvenliği Ekipmanları

İş Güvenliği Ekipmanları

Honeywell®'in; geniş ürün pörtföyü ile uluslararası standartları destekleyen, İş Güvenliği Ekipmanları Veranet©'de. İnşaat, tarım, kimya, emniyet, enerji, maden, ilaç, üretim, askeriye, belediye, sağlık... sektörleri gibi her alanda iş güvenliğinizi maksimum konfor ile sağlıyoruz.
Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezinizi gerçek zamanlı ve geçmişe dayalı raporlama, sofistike çağrı yönlendirme, self servis müşteri araçları, ses ve ekran kayıt, MS Lync (SFB) entegrasyonu, e-posta, web chat ve sosyal medyayı da içeren çoklu ortam iletişim desteği gibi gelişmiş özellikler ile optimize edin.

Sektörel Çözümlerimiz ...yazılımlarınıza entegre, anahtar teslim projeler

MS Lync Çağrı Merkezi

MS Lync Çağrı Merkezi

Mitel© MiContact Center for Lync (SFB); MS Lync sunucunuzu devre dışı bırakmadan, MS Dynamics... gibi diğer Microsoft© uygulamalarınızla tam entegre; MS Lync üzerinde çalışan, sofistike çağrı özellikleri, gelişmiş raporları ile aradığınız eksiksiz ve benzersiz çağrı merkezi çözümüdür.
Otel Çözümleri

Otel Çözümleri

Otel yazılımlarınızla entegre, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarının farkında, kullanımı basit farklı telefon modelleri ile personel eğitimini en aza indirgeyen; en küçük otellerden en büyük otel zincirlerine kadar sektörün tercihi Otel Çözümlerimiz ile hizmet kalitenizi arttırıyoruz.
Okul Çözümleri

Okul Çözümleri

Tümleşik İletişim okul / kampüs çözümlerimizi kullanarak; telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile anlık yada ileri tarihli sesli ve görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. Kablolu, kablosuz ağ çözümlerimiz ile kampüslerinizi tek merkezden yönetin.
Perakende Zincirleri

Perakende Zincirleri

Tümleşik iletişim çözümlerimiz ile telefon setleri, bilgisayar, tablet, mobil telefonlar ile sesli görüntülü konferans yapın, mesajlaşın, uygulama paylaşın. İletişim ve eğitim maliyetlerinizi düşürün. Merkez / Şube / Depo iletişiminizi tek merkezden yönetin. Dişli rekabette fark oluşturun.

Müşterilerimizden bizim için ne söylediler...

Çözüm Ortağınız ...uzman kadro, profesyonel 7x24 servis

Veranet Kimdir?

Veranet©; 90’lı yıllardan beri gelen 25 yıllık bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri tecrübesi ile 2014 yılında kurulan; her sektörden farklı büyüklüklerde şirketlere, 7x24 servis anlayışı içinde ihtiyaca özel, katma değeri yüksek çözümler ve desteğini sunan, İstanbul Merkez Ofisi ve Ankara Şubesi ile hizmet veren genç ve yenilikçi bir firmadır.

Bilişim, Telekomünikasyon ve İş Güvenliği çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun “fiyat-performans” ile uyarlayan Veranet©; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleriyle farklılaşmakta ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktadır.

Her projemizde olduğu gibi; kaliteden ödün vermeden en iyi sistemi bünyenize kazandırmak için bir çok projede rol almış tecrübeli Satış, Danışman ve Teknik kadromuzla, sistemlerinizi analiz ediyor ve en uygun çözüm alternatiflerini sunuyoruz.

Veranet© için her müşterisi benzersizdir, başarı hikayesidir. Kendi sektörleri içerisinde yenilikçi, öncü; ATA HOLDİNG, BAYER, DAIKIN TÜRKİYE, FASDAT, FERNAS HOLDİNG, HİTİT SERAMİK, 216 İNŞAAT, TRADESOFT, VALEO, WORKCUBE... gibi firmalara hizmet vermektedir.

Veranet Uzman Kadro

Bir çok projede rol almış tecrübeli, sertifikalı Teknik Mühendis kadromuzla 7x24 servis desteği sağlıyoruz:

 • Yerinde destek servis hizmeti
 • Uzaktan erişim servis hizmeti
 • Telefonda destek servis hizmeti
 • Çağrı başı servis hizmeti
 • Sistem kurulumu,eğitimi, sürüm güncellenmesi
 • Satış öncesi ücretsiz sistem analizi ve demo desteği
 • 7x24 bakım hizmeti ve yedek (ikame) ürün desteği
 • Sistemlerinizle entegre yazılım geliştirme hizmeti
 • Ürün eğitimi, Türkçe doküman desteği
 • Dış kaynak uzman personel sağlanması

Veranet©; dünya bilişim ve telekomünikasyon teknolojilerinin birbirini tamamlayan, kendini ispat etmiş, önde gelen liderleri: Avaya®, Brocade®, Cisco®, Dell®, HP®, HPE®, Huawei®, Honeywell®, Jabra®, Mitel®, Polycom®, Ubiquiti®, Zebra®... ile de çözüm ortağıdır.

Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün; tedarikçi distribütör firmaları ve alanında uzman diğer çözüm ortakları ile katma değerli, rekabet üstünlüğü sağlayan proje çözümlerini sunmak için yakın iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Bilişim ve telekomünikasyon çözümlerini, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, en uygun FİYAT / PERFORMANS oranları ile TEK MUHATAP VE MARKA BAĞIMSIZ olarak sağlıyoruz.

Veranet©; birçok bilişim iş ortağının da projelerinde, çözümsüz görülen noktalarda çözüm sağlayan, işi çözen, projelerinin başarıya ulaşmasını sağlayan arka plandaki benzersiz iş ortağı ve danışman firmadır.

Veranet© 'in vizyonu; iş ortamlarında verimliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmak ve hizmetlerini TEK MUHATAP ve MARKA BAĞIMSIZ sunmaktır.

Veranet©'in felsefesi; müşterilerinin isteklerini dinleyip, ihtiyaçlarını analiz ederek geniş ürün yelpazesinden fiyat-performans dengesi içerisinde, uzman Satış, Danışman ve Teknik kadrosu ile en uygun çözüm seçeneklerini sağlamaktır.

Veranet©'in hedefi; bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında, Türkiye ve yakın coğrafyada katma değerli, fiyat-performans dengesini gözeten, en doğru son teknoloji sistemleri sağlayan ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği çözüm ortağı firma olmaktır.

Veranet Çözümlerimiz
 • Tümleşik İletişim Çözümleri
 • Çağrı Merkezi Çözümleri
 • Video Konferans Çözümleri
 • Veri İletişim Sistemleri
 • OT/VT, RFID Çözümleri
 • İş Güvenliği Ekipmanları
 • Sunucu, Veri Depolama - Yedekleme, Sanallaştırma
 • Yazılım Geliştirme
Veranet Logo
 

bilgi@veranet.com.tr

+90 850 722 7600

İstanbul Merkez:
19 Mayıs Mh. Sümer Sk.
Zitaş İş Mrk. No:3A/6
34736 - Kadıköy / İstanbul - Türkiye

Navigasyon için tıklayınız